Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Yazıcılar
  • Tarayıcılar
  • Etiket Yazıcı
  • Fax
  • Sarf Malzemeler
  • Kiralama
  • Teknik Servis
(0)

Hakkımızda

Başladığımız ilk zamanlarda, o zamanki adıyla dükkânımıza çok sayıda büro araçları gelirdi; kollu facit, şeritli hesap makinaları, daktilolar, sulu sistem fotokopi makinaları ve faks makineleri.

Sonra, her iş yerini ya da evi küçük bir matbaaya çeviren yazıcılar gelmeye başladı.

Yazıcılarını getirenlerin çoğu, artık servis aramaktan bıktıklarını, yazıcıların tam da lazım oldukları anda arıza yaptıklarını söylüyorlardı.

O zamanlar, yazıcıların gerçekten kullanılamayacak kadar kötü tamir edildiklerini fark ediyor ve daha düzgün bir şekilde onararak, müşteriyi her gün servise gitmekten kurtarıyorduk.

Kısa bir süre sonra yazıcı bizim işimizin asıl kahramanı olmaya başladı.

Müşterilerimizi almış oldukları sürekli sorun çıkaran yazıcılardan nasıl kurtarabiliriz diye düşünmeye başladığımızda ise işlerimiz bambaşka bir tarafa yol almaya başladı.

İnsanlar, bu cihazlar hakkında az bilgiye sahiptiler ve çoğu da kullanmaya başladıktan sonra uygun olmayan bir yazıcı aldıklarını anlıyordu ama iş işten geçmiş oluyordu. İşte bunun farkına vardığımız an; motor ve teknik özellik olarak en iyi, az sorun çıkaran ve maliyeti düşük yazıcıları satmaya karar verdik.

Bunun üzerine BROTHER markasını müşterilerimize önermeye ve satmaya başladık. Bizim tavsiye ettiğimiz makine ve modellerde müşterilerimize karşı hiç mahcup olmuyorduk.

Artık, çok takdir edilen teknik servis hizmetimizin yanına, iyi yazıcıların satışını da koymuştuk.

İyi yazıcıların nasıl olması gerektiğini, yıllardır sorun çıkaran yazıcıları onarırken çok iyi öğrenmiştik ve BROTHER markası bizi hiç mahcup etmiyordu. BROTHER ile yaklaşık 30 yıldan beri süre gelen iş ortaklığımız, dostluğumuz uzun yıllar daha devam edecektir.

Sonra, müşterilerimizin, kartuşlarla ilgili anlattıkları hikâyeleri dinledik. Kartuşlar ve tonerler o kadar pahalıydı ki, neredeyse makine bedavaya geliyordu.

Ve biz bu filmi hiç sevmedik.

İnsanlar aldıkları yazıcılarla istedikleri kadar kaliteli çıktılar almalı ve bunun bedeli çok ağır olmamalıydı.

Bu dönem, başka bir şey daha yapmamız gerektiğine karar verdik; sarf malzemeleri de satmalıydık.

Artık üçlü hizmet tamamlanmıştı. İhtiyaç için en uygun yazıcıyı veriyor, arıza karşısında hızlı ve kalıcı servis sağlıyor ve orijinal sarf malzemelerini çok uygun fiyatlarla müşterilerimize veriyorduk.

Müşteriler, bizi tercih ederek kazandı. BROTHER ise iyi ürün yaparak kazandı.

Biz sadece para ve müşteri değil, uzun yıllar sürecek dostluklar kazandık ve orijinal sarf malzemeleriyle ile de hepimiz birlikte kazandık.

Aslında bir gerçeği söylemek gerekiyor; 37 yıldır bu işi yapıyoruz. Doğru şeyler yaptığımızdan dolayıdır ki, bu kadar yıldır bu sektörde tutunabildik ve bu işten hala ekmek kazanmaya devam ettik. Ve hala müşterilerimizle değerli dostluklar kuruyor, hiç kopmuyoruz.

Şimdi isterseniz web sitemizdeki modellere bakabilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Vereceğiniz her sipariş,  uzun yıllar sürecek dostluğumuzun ilk adımı olacak ve takıldığınız her konuda bizden teknik destek alacaksınız.

Ancak yine de sizin işinize veya ihtiyacınıza en uygun yazıcıyı bulmak, kopyalama, tarama, fakslama, etiketleme ve bunlarla ilgili diğer çözümlerimizi dinlemek için bizimle irtibata geçmenizi istiyoruz.