Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Yazıcılar
  • Tarayıcılar
  • Etiket Yazıcı
  • Fax
  • Sarf Malzemeler
  • Kiralama
  • Teknik Servis
(0)

NEDEN BİZ

KAFASINA GÖRE YAZAN YAZICILAR YERİNE…

Tam o anda çıktıyı alamadığınızda, teklifinizi gönderemez, iş kaybedersiniz.
Ödevi veremez, emeğiniz boşa gider ya da sunum yapamaz, projeyi anlatamazsınız.

Günlerce ve saatlerce hazırladığınız bir belgeyi, istediğiniz zaman, istediğiniz şekilde kâğıda dökebilmeniz için bir yazıcıya ihtiyaç duyarsınız.
Nasıl bir yazıcı almanız gerekiyor, size bazı kriterler vereceğiz ama onun kadar da önemli bir uyarıda bulunmak istiyoruz. Kullandığınız yazıcı hangi marka olursa olsun, sizden iki şeye hazırlıklı olmanızı ister; kullanacağı toner ve kartuşları alacağınız sağlam bir yer ve ani bir arıza durumunda onu hemen çalıştıracak pratik bir servis.

Türkiye’de kullanılmakta olan yazıcıların, düzgün çalışması için 37 yıldır, çalışıyoruz ve yazıcılar hakkında çok şey öğrendik. İşte siz şuanda, yazıcı dediğinizde aklınıza gelmesi gereken bir tecrübe okyanusundasınız. Bu yazının devamında bunları sizinle paylaştığımızı göreceksiniz. Aslında kullandığımız araçların içinde önemsiz ve basit görünen yazıcılar, işlerimizin ya da eğitimimizin kilit noktasını oluştururlar.

Bunun farkına vardığımız günden beri, bir şeyler aksamasın diye; üç şeyi aynı anda yapmaya çalışıyoruz; En çok para kazanacağımız yazıcı yerine müşterilerin, yapılacak işe en uygun olan yazıcıyı almalarını sağlıyoruz. Yazıcının doğal görevini yapabilmesi için kullanması gereken toner ve kartuşu kesintisiz sağlıyoruz. Ve her şeye rağmen, elektronik ve mekanik olan yazıcıların ani arızaları karşısında tıpkı hastanelerin acil servisi gibi, anında müdahale eden bir servis hizmeti sağlıyoruz.

Çünkü biliyoruz;

Bir kâğıt sıkışması ile insanların içi daralmamalı, ihaleler kaybedilmemelidir. Özenerek yazdığımız yazılarımız, yazıcı yüzünden okunamaz hale gelmemelidir. Çıktılarını kendinden daha pahalıya mal eden yazıcılar yüzünden, masraf edilmemelidir. Brother yazıcılarını satmamızın da üç ana sebebi var; Kartuş ve tonerlerde chip kullanılmadığı için, düşük maliyetlerle yazı yazması. Güçlü motoru sayesinde, diğer yazıcılara göre çok daha iyi performans göstermesi Nerede olduğunuza bakılmaksızın size çok yakın bir servisinin mutlaka bulunması.

Şimdi, hem kullanmakta olduğunuz yazıcılardan verim almak; hem yeni bir yazıcı alırken alternatifleri öğrenmek hem de 34 yıldır, bu işi sürdürmemize sebep olan servis anlayışımızla tanışmak için bizimle iletişime geçmenizi istiyoruz.