Tüm Kategoriler

  • Tüm Kategoriler
  • Yazıcılar
  • Tarayıcılar
  • Etiket Yazıcı
  • Fax
  • Sarf Malzemeler
  • Kiralama
  • Teknik Servis
(0)

Tarayıcılar

BAZI TARAYICILAR YORGUN DÜŞER TARAMAZ! HANGİ TARAYICIYI ALMALISINIZ?

Tarayıcılar, yapıları gereği çabuk yorgun düşerler.

İlk zamanlar, belgeyi çarpıtmadan ve bozmadan tarayan bu cihazlar kısa bir süre sonra, istediğiniz performansı göstermeyebilirler.

Tarayıcılar yorgun düşüp, belgeyi temiz bir şekilde taramamaya başladığında; tarayıcının başındaki insan haliyle yorulmaya başlar.

İşte böyle zamanlarda, hem işiniz aksar, hem de size gereksiz bir iş çıkar.

Bu durumlara düşmemek için, işinize ve yoğunluğunuza göre bir tarayıcı seçmiş olmalısınız. Ama bu seçimi, cihazların özelliklerine göre doğru yapamayabilirsiniz.

Daha doğru bir seçim için otuz yıl öncesinden tanıdığımız bu cihazların hangisinin işinizi aksatmayacağını bizden öğrenebilir ve size sorun çıkarmayan bir tarayıcıya sahip olabilirsiniz.

Bu kategoride yer alan tarayıcıların birçoğu işinizi görecektir.

Marka olarak Brother satmamızın ise; maliyetler ve performans açısından önemi büyüktür.

 

 

 

 

 

Ürün Karşılaştır (0)

Brother ADS-2200 Ofis Tarayıcıları

rating

Temel Özellikler:35ppm/70ipm tarama hızı50 sayfa ADFUSB35ppm çift taraflı tarama hızına sahip küçük, fakat etkili Masaüstü Belge Tarayıcı ADS-2200, küçük ve orta ölçekli işletmeler için kusursuz bir üründür. Birlikte gelen yazılım çözümleri ve aranabilir PDF'e tarama seçeneğiyle belgelerinizi hızlı ..

8.000,40TL Vergiler Hariç: 6.780,00TL

Brother ADS-2400N Ofis Tarayıcıları

rating

Temel Özellikler:30ppm / 60ipm’e kadar çift taraflı tarama hızı50 sayfa ADFUSBUSB ve Kablolu AğlarADS-2400N Yüksek Hızlı kablolu ağlarda çalışabilen masaüstü tarayıcının kurulumu çok kolaydır. Dayanıklı tasarımı sayesinde uzun süreli kullanım sağlayarak belgelerinizin kesintisiz olarak taranması anl..

10.006,40TL Vergiler Hariç: 8.480,00TL

Brother ADS-3600W Ofis Tarayıcıları

rating

Temel Özellikler:50 sayfa ADF50ppm / 100ipm’e kadar çift taraflı tarama hızıRenkli LCD Dokunmatik EkranUSBUSB ve Kablolu AğlarWi-Fi – USB ve NFCBrother ADS-3600W Masaüstü Belge Tarayıcı kablolu ve kablosuz ağ ile SuperSpeed 3.0 USB ve NFC de dahil olmak üzere birden çok bağlantı seçeneği sunar. Aynı..

15.930,00TL Vergiler Hariç: 13.500,00TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)